Akustiskā izolācija: kā tas var Jums palīdzēt?

Akustiskā izolācija kļūst aizvien populārāka, jo pilsētas teritorijas kļūst blīvākas un ģimenes mājas kļūst arvien kompaktas. Ģimenes vēlas saglabāt mieru un privātumu no istabas uz istabu, kā arī no ārpuses.

Lai visi būtu laimīgi

Apkārtējās skaņas un 4K televizoru attīstība ir padarījusi filmas mājās vēl kinematogrāfiskāku. Vai zinājāt, ka akustiskās izolācijas uzstādīšana varētu nozīmēt labāku kino pieredzi? Dabiskā akustiskā izolācija, piemēram, aitas vilna, absorbē skaņu, ar kuru tā ir pakļauta, samazinot atbalsi un uzlabojot vispārējo akustisko kvalitāti. Apkārtējās telpās skaņa tiek mitrināta arī tad, ja tiek absorbēta lielākā daļa trokšņa. Ja jūs to apvienojat ar blīvāku, smagāku akustisko preci, tādu kā Knauf ģipškartona klājums, kaimiņi nebūs jutīgi pret jaunāko teātra izlaidumu un arī ģimenes locekļi, kuri nevēlas iesaistīties darbībā!

Likuma labajā pusē

Apvienotajā Karalistē ir vairākas vadlīnijas attiecībā uz trokšņa piesārņojumu, pateicoties 1997. gada Vides aizsardzības likumam. Šīs vadlīnijas nosaka, kādus skaņas līmeņus jums atļauts izstarot atkarībā no tā, kāda ir “zona” ēkā. No pulksten 10 līdz 7 vakaram – Sestdiena, piemēram, dzīvojamās teritorijas var izstarot maksimālo trokšņu līmeni 35 decibelus (dB). Akustiskā izolācija var palīdzēt divos veidos. Pirmais ir tas, ka, pateicoties blīvas izolācijas ierīkošanai, nebūs tik liela trokšņa kā iepriekš. Tātad, ja jūs spēlējat mūziku pēc pulksten 11:00, jūs spēsiet to atskaņot skaļāk, pateicoties decibelu samazinājumam, ko tev atļaušos akustiskā izolācija. Dienas laikā (definēts kā no plkst. 07.00 līdz plkst. 10.00 no pirmdienas līdz sestdienai) dzīvojamo rajonu skaits, par ko decibelu pabalsts palielinās tikai par 10.

akustika. Otrā ceļa skaņas izolācija palīdzēs, saglabājot citu troksni. Rūpnieciskajiem apgabaliem, pilsētas rajoniem un atpūtas vietām ir augstāks nakts decibelitātes pabalsts, kas nozīmē, ka jūs, visticamāk, sajutīsiet ārējās skaņas. Akustiski izolējot, jūs saglabāsiet šo troksni, tāpēc pilsētas krogi, industriālie augi un transports, piemēram, lidmašīnas un vilcieni, šķiet klusāki.

Cik blīvs akumulators nepieciešams?

Blīvums akustiskajā izolācijā, jo biezums un blīvums apvienojumā noteiks, cik efektīva ir izolācija. Zema blīvuma akustiskā izolācija novērš atbalsi un samazina troksni, piemēram, biroju ēkās. Lai panāktu skaņas izolāciju šajā scenārijā, jums vajadzēs daudz blīvāku izolāciju vai daudzus siltspējas blīvuma slāņus.

Projektā, kurā ir nepieciešama akustiskā izolācija par māju, zemas blīvuma skaņas izolācijas izstrādājums ir piemērots, jo triecienam ir mazāks troksnis, tādēļ jums nebūs nepieciešams daudz biezuma. Ja jūs mēģināt cīnīties ar skaļiem trokšņiem, piemēram, bungu komplektu, izvēlieties plānāku augsta blīvuma produktu, lai samazinātu izmaksas un ietaupītu platību no plānākām sienām.

Dabiski akustiska

Visiem dabiskajiem produktiem, piemēram, akmens vatei un aitas vilnai, ir lieliski akustiski izolējoši faktori. Šos izolācijas veidus, kā arī to, ka tie ir noturīgi un labvēlīgi videi, var būt ideāls risinājums mājas akustiskajai izolācijai.

Author: Vanesa Gomeza

Dārgie lasītāji, Skaņas līmenis mūsdienās tikai palielinās, īpaši pilsētās, tādēļ jau vairākus gadus interesējos par šo tēmu. Skaņas izolācijas nozare ļoti strauji attīstās, tādēļ katram ir iespējams izvēlēties viss piemērotāko variantu. Ceru, ka Jums noderēs mani ieteikumi, un patiks raksti. Vanesa.